22 листопада, за ініціативи завідувача правничим відділенням Козьмука Б.П., під керівництвом куратора Терновської Н.П., в групі П-21 був проведений виховний захід присвячений Дню Гідності і Свободи, з метою вкотре нагадати і поринути в атмосферу одних з найбільш трагічних і водночас величних подій історії України початку ХХІ ст., а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
22 листопада в групі П-21 був проведений виховний захід присвячений Дню Гідності і Свободи

