До Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2024 року студенти першого курсу відділення, “Право” відвідали Меморіал Небесної сотні у Львові.
Дякуємо в.о.директора КУ “Меморіальний музей Гідності у м.Львові” Андріяні Дигдалович та ст. співробітнику Олені Чебелюк за цікаву розмову зі студента про події, які передували революції, про її ключові етапи, її учасників і значення Революції Гідності в історії української державності.
Захід організовано кураторами П-11 Оленою Шепідою та П-12 Іриною Новосядло.
Низький уклін кожному, хто боровся і бореться за вільну, незалежну Україну в усіх поколіннях, Воїнам, живим і полеглим, завдяки кому ми досі є.
До Дня Гідності та Свободи студенти першого курсу відділення, “Право” відвідали Меморіал Небесної сотні у Львові.

