25 листопада, за ініціативи завідувача правничого відділення Козьмука Б.П. та викладача Ревер О.Ю., в межах циклу зустрічей з практикуючими юристами, відбулася лекція-диспут студентів відділення з адвокатом, засновником адвокатського об’єднання «Мицик, Кравчук і партнери» Мициком О.В.
Під час зустрічі Олег Володимирович розповів студентам як розпочинав свою кар’єру в юриспруденції, як виник намір стати адвокатом та створити адвокатське об’єднання, чи схожа діяльність адвоката з тим, що показують у кінематографі, про специфіку роботи адвоката та навів приклади цікавих справ, які виграв, захищаючи своїх клієнтів.
Олег Мицик відповів на запитання студентів та поділився професійними порадами. Студенти щиро вдячні йому за цю цікаву розмову.
25 листопада відбулася зустріч студентів правничого відділення з адвокатом Олегом Мициком.

