З.04.25 року була проведена екскурсія з групами ОД-31 і ОД-32 “Архітектурна спадщина Львова”

З.04.25 року була проведена екскурсія з групами ОД-31 і ОД-32 "Архітектурна спадщина Львова"

З.04.25 року була проведена екскурсія з групами ОД-31 і ОД-32 “Архітектурна спадщина Львова”. Екскурсію проводили викладачі коледжу Островська О. і Кавалець С. Заняття проходило в історичній частині міста. Екскурсія проводилася згідно навчальній програмі дисципліни “Реконструкція будівель і споруд”. Були обговорені і сфотографовані фасади будинків, характерних для різних архітектурних стилів, а саме, стиль сецесії, суміш модернізму, елементів історизму, класицізму, будинки і комплекси будинків в стилі польського функціоналізму, а також стилі, ренесанса, барокко необароккко.