3 квітня 2025 року студенти третього курсу правничого відділення разом з куратором Оксаною Зошій відвідали Національний музей- меморіал «Тюрма на Лонцького»

3 квітня 2025 року студенти третього курсу правничого відділення разом з куратором Оксаною Зошій відвідали Національний музей- меморіал «Тюрма на Лонцького»

3 квітня 2025 року студенти третього курсу правничого відділення разом з куратором Оксаною Зошій відвідали Національний музей- меморіал «Тюрма на Лонцького». Студенти ознайомилися з трагічними сторінками історії України: з діяльністю репресивних органів у XX столітті, долями вʼязнів та умовами утримання у цій установі. Студенти оглянули камери увʼязнених,зокрема камеру смертників,архівні документи та особисті речі вʼязнів; дізналися,що будівля,яка нині є музеєм,використовувалася як вʼязниця польським, радянським і нацистським режимами. Особливе враження справили реальні історії людей,які перебували у цій тюрмі, а також умови, у яких вони змушені були жити.Шануймо наших Героїв!🇺🇦