Викладачі комісії та студенти 4-го курсу побували на екскурсії в модернізованій, районній котельні ЛМКП «Залізничнетеплоенерго» де ознайомилися з сучасним обладнанням та дізналась про конкретні дії з економії теплової енергії. Слід зауважити, що екскурсію проводили випускники коледжу.
Студенти 2-го, 3-го та 4-го курсів долучилися до брифінгу про енергоефективність теплотехнічного обладнання та перспективи розвитку альтернативної енергетики за участю технічного спеціаліста, інженера по роботі з проектами фірми Kermi та студентів 4-го курсу.
Викладачі та студенти 4-го курсу побували на екскурсії в модернізованій, районній котельні ЛМКП «Залізничнетеплоенерго»


Дуже класно, що студенти мають змогу відвідати такі ознайомчі екскурсії
Супер, дуже класно.