Студенти 2 курсу відділення «Право» Коледжу спільно з викладачами Оксаною Дейнекою, Іриною Новосядло та Олександрою Ревер відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

Студенти 2 курсу відділення «Право» Коледжу спільно з викладачами Оксаною Дейнекою, Іриною Новосядло та Олександрою Ревер відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

Студенти 2 курсу відділення «Право» Коледжу спільно з викладачами Оксаною Дейнекою, Іриною Новосядло та Олександрою Ревер відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові. Приміщення музею – це родинна вілла, де жив Михайло Грушевський зі сім’єю під час свого “львівського” періоду діяльності у 1894-1914 роках. Під час екскурсії студенти дізнались про родовід Михайла Грушевського, його сім’ю, доньку Катерину – українську учену, культурологиню, етнографиню, про його суспільно-політичну та наукову діяльність, написання 10-томної «Історії України-Руси», про керівництво НТШ у Львові та УНТ у Києві, про діяльність Михайла Грушевського на чолі новітнього українського парламенту у 1917-1918 рр.
Також в музеї до Дня вишиванки була представлена виставка автентичних вишитих сорочок із Гуцульщини та Черкащини – місць, пов’язаних із життєписом родини Грушевських, яка дуже зацікавила студентів.

Дякуємо співробітникам музею за цікаву екскурсію, за можливість отримувати нові знання і пізнавати нашу історію!

«Всі наша надія – в нас! Вся сила – в народі» (Михайло Грушевський)