24 жовтня під час проведення тижня циклової комісії інженерних мереж систем газо та водопостачання куратори випускних груп Данилишин В.І. та Жеребецька Л.Й. провели годину спогадів, вражень та вдячності “Студентський літопис груп Г – 41 та В – 41”. Під час виховної години було проведено екзамен вражень, вікторину спогадів, хвилини вдячності та сторінку творчості. На завершення виховної години куратори провели психологічний анонімний тренінг “Мій життєвий шлях”. приємно, що випускники обрали квітучу, світлу дорогу свого майбутнього. Дорогі випускники мрійте про велике, та досягайте великого у мирній, квітучій Україні під мирним небом!






Чудовий захід!!!
Супер!