9 травня відбулася поїздка студентів групи ГВ-11 з куратором Лесею Жеребецькою до мальовничого гірського містечка Славське

9 травня відбулася поїздка студентів групи ГВ-11 з куратором Лесею Жеребецькою до мальовничого гірського містечка Славське