9 травня відбулася поїздка студентів групи ГВ-11 з куратором Лесею Жеребецькою до мальовничого гірського містечка Славське

9 травня відбулася поїздка студентів групи ГВ-11 з куратором Лесею Жеребецькою до мальовничого гірського містечка Славське

9 травня відбулася поїздка студентів групи ГВ-11 з куратором Лесею ЖЕРЕБЕЦЬКОЮ до мальовничого гірського містечка Славське, розташованого в українських Карпатах. Протягом кількох днів студенти мали змогу побачити унікальні природні краєвиди, піднятися на гору Захар Беркут, відвідати місцеві пам’ятки, дерев’яні церкви. Поїздка пройшла в атмосфері дружби, натхнення та відкриттів. Студенти повернулися з новими силами, яскравими емоціями та бажанням знову відкривати для себе красу рідної країни