13 травня 2025 року студенти гр.ОД-31 ТЕФК НУ ” ЛП” разом з куратором Ю.В. Шпитко та викладачами С.Б.Кавалець та А.М.Білою в рамках навчально – виховного бінарного заходу з ландшафтного дизайну відвідали Ботанічний сад м. Львова. Серед розмаїття насаджень, на лоні екзотичної природи, у магії ліска та озерця, посеред квітучих кущів і дерев, діти відчували себе умиротвореними та хоч на часинку щасливими. “Краса таки рятує світ”… Будьмо красивими душею українцями. Низький уклін воїнам України за можливість помилуватись красою довкола нас. Слава Україні! Героям Слава!
13 травня 2025 року студенти гр.ОД-31 ТЕФК НУ ” ЛП” разом з куратором Ю.В. Шпитко та викладачами С.Б.Кавалець та А.М.Білою відвідали Ботанічний сад м. Львова

