9 квітня   Корицька Ольга Іванівна – доцент кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”  провела тренінг з ділового етикету на тему:  «Як справити гарне враження?».

9 квітня   Корицька Ольга Іванівна - доцент кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету "Львівська політехніка"  провела тренінг з ділового етикету на тему:  «Як справити гарне враження?».

Учасники тренінгу:

– навчились формувати перше враження про незнайому людину;

– обговорили техніку ефективного першого враження за принципом «7-38-55»;

– потренувались виконувати «Правило 12» в бізнесі;

– визначили, що є найголовнішим для формування позитивного першого враження.

Студенти активно обговорювали свої перші враження про незнайомих людей, вгадували їх професії, тренувалися правильно вітатися, переглядали та обговорювали уривок із фільму.