18.04.2024 р.,заняття з екології для студентів першого курсу правничого відділення пройшло нетрадиційно

18.04.2024 р.,заняття з екології для студентів першого курсу правничого відділення пройшло нетрадиційно

,18.04.2024 р.,заняття з екології для студентів першого курсу правничого відділення пройшло нетрадиційно. Вивчати проблему збереження біорізноманіття нам допоміг орнітолог, професор кафедри зоології ЛНУ ім. Івана Франка Андрій Бокотей. Фахівець у справі охорони довкілля поділився з нашими студентами власним досвідом і результатами дослідження та охорони лелек в Україні. Присутні на лекції викладачі і студенти отримали цікаву інформацію про необхідність і важливість природоохоронної діяльності. Сподіваюсь, що майбутні правозахисники зрозуміли важливість прийняття ефективних законів для збереження природи і важливість обізнаності законотворців у природничій сфері. Бо лише разом ми сила, яка не руйнує, а береже і примножує.