В рамках проведення тижня циклової комісії інженерних мереж систем газо- та водопостачання викладачі та студенти коледжу 7 жовтня відвідали Осінній будівельний форум 2021. Всі учасники мали змогу ознайомитися з інноваціями не тільки інженерних мереж, а й в будівництві. Приємно зустрічати наших випускників, котрі є представниками фірм та компаній. Зокрема випускниця Діана Драбик представляла РГК “Львівгаз”. Також викладачі комісії прийняли участь у надзвичайно цікавому та змістовному семінарі «Magnum Heating – сучасні кабельні системи обігріву з Нідерландів”. Дякуємо компанія MAGNUM Heating, яка презентувала для нашого навчального закладу сучасний навчальний стенд “Тепла підлога”.
7 жовтня студенти коледжу відвідали Осінній будівельний форум 2021






Молодці !
Молодці!!!