6 листопада у Львові відбулися змагання з настільного тенісу серед ЗФПО Львівської області, які зібрали понад 40 команд юнаків і дівчат

–6 листопада у Львові відбулися змагання з настільного тенісу серед ЗФПО Львівської області, які зібрали понад 40 команд юнаків і дівчат

Це не просто турнір. Це момент, коли народжується команда 🫶

5–6 листопада у Львові відбулися змагання з настільного тенісу серед ЗФПО Львівської області, які зібрали понад 40 команд юнаків і дівчат 🎯

Наш коледж теж був у грі – і показав справжній спортивний дух 💪

🏅 Команда юнаків:

Дністрян Валентин (ФС-31)

Одноріг Назар (Г-21)

Червінський Яромир (ОД-11)

Мандрик Ілля (Б-11)

🏅 Команда дівчат:

Василишин Андріана (П-32)

Ковальчук Софія (ОД-11)

Матіїв Марія (ОП-11)

Під керівництвом тренера Ігоря Микуляка обидві збірні вибороли 7-мі підсумкові місця серед десятків суперників – і це гідний результат, адже кожен матч був справжньою грою нервів, витримки й точності 🌀

Дякуємо нашим спортсменам і спортсменкам за волю до перемоги, командний дух і натхнення!

Кожен турнір – це досвід, а кожен удар – це крок уперед