Це не просто турнір. Це момент, коли народжується команда ![]()
5–6 листопада у Львові відбулися змагання з настільного тенісу серед ЗФПО Львівської області, які зібрали понад 40 команд юнаків і дівчат ![]()
Наш коледж теж був у грі – і показав справжній спортивний дух ![]()
Команда юнаків:
Дністрян Валентин (ФС-31)
Одноріг Назар (Г-21)
Червінський Яромир (ОД-11)
Мандрик Ілля (Б-11)
Команда дівчат:
Василишин Андріана (П-32)
Ковальчук Софія (ОД-11)
Матіїв Марія (ОП-11)
Під керівництвом тренера Ігоря Микуляка обидві збірні вибороли 7-мі підсумкові місця серед десятків суперників – і це гідний результат, адже кожен матч був справжньою грою нервів, витримки й точності ![]()
Дякуємо нашим спортсменам і спортсменкам за волю до перемоги, командний дух і натхнення!
Кожен турнір – це досвід, а кожен удар – це крок уперед

