Обговорювали раніше обрані книги:
1. Джейн Остен “Гордість і упередженість”.
2. Сара Пеннер “Лондонська спіритична спілка”.
3. Ліз Томфорд “Вище неба”.
4. Наталя Гурницька “Мелодія кави в тональності кардамону”.
Окрім книг, студенти мали можливість також поговорити про студентське життя, про успіхи у навчанні та спорті. Такі зустрічі – “теплі” хвилини нашого студентства, яке любить читати, мислити, мріяти, фантазувати. Тому так не хотілось прощатись і йти додому.

