5 листопада в бібліотеці коледжу відбулась чергова зустріч учасників Клубу книголюбів.

5 листопада в бібліотеці коледжу відбулась чергова зустріч учасників Клубу книголюбів.

Обговорювали раніше обрані книги:

1. Джейн Остен “Гордість і упередженість”.

2. Сара Пеннер “Лондонська спіритична спілка”.

3. Ліз Томфорд “Вище неба”.

4. Наталя Гурницька “Мелодія кави в тональності кардамону”.

Окрім книг, студенти мали можливість також поговорити про студентське життя, про успіхи у навчанні та спорті. Такі зустрічі – “теплі” хвилини нашого студентства, яке любить читати, мислити, мріяти, фантазувати. Тому так не хотілось прощатись і йти додому.