31 січня здобувачі освіти групи ОД-21 під керівництвом куратора Анни Білої відвідали ліцей “Львівській”, де завітали до лабораторії “Green lab”

Здобувачі освіти групи ОД-21 під керівництвом куратора Анни Білої відвідали ліцей "Львівській", де завітали до лабораторії "Green lab"

Здобувачі освіти групи ОД-21 під керівництвом куратора Анни Білої відвідали ліцей “Львівській”, де завітали до лабораторії “Green lab”. Під час екскурсії студенти ознайомилися з основними принципами вирощування мікрозелені, про поживну її цінність, багатий вітамінно-мінеральний склад та унікальні смакові якості. Працівники лабораторії “Green Lab” продемонстрували сучасне обладнання для вирощування рослин. Здобувачі освіти дізналися про різноманіття культур, які можна вирощувати як мікрозелень та особливості догляду за ними. Крім цього студенти дізналися про вплив вейпінгу на організм людини. Варто пам’ятати, що сам вейпінг не є безпечною альтернативою курінню! Розповідаючи молодим людям про шкідливі наслідки вейпінгу, ми можемо допомогти їм приймати зважені рішення, уникнути залежності та інших проблем зі здоров’ям. В результаті екскурсії здобувачі освіти отримали корисний досвід та натхнення не тільки до корисного харчування, а й ведення здорового способу життя.