Екскурсії студентів по історичних місцях — це чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про історію України. Здобувачі освіти груп ОД-32 та ОД-21 разом з кураторами Галиною АНДРУХІВ та Ганною БІЛОЮ відвідали Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» розташований у Львові в приміщенні тюрми, де розміщувалися каральні органи трьох окупаційних влад: польської, радянської та німецької. Це перший в Україні музей-в’язниця. Цей меморіал створений для наступних поколінь не як нагадування трагедії, а як символ незламності визвольної боротьби українців. Головною ідеєю даного проєкту є всепереможність добра (жертв в ім’я незалежності та свободи) над злом (тортурами, окупацією, смертю, поневоленням). Здобувачі освіти мали можливість співставити історичні події з сьогоденням. Велич духу боротьби і жертовності українців заради незалежності України вражає! Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦
28 січня здобувачі освіти груп ОД-32 та ОД-21 разом з кураторами Галиною Андрухів та Ганною Білою відвідали музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»

