30 березня викладачі О.П. Врублевська і Л.Л. Шумра провели турнір знавців фізики і астрономії “ Розумаки”

турнір знавців фізики і астрономії “ Розумаки”

У рамках тижня циклової комісії природничо –математичних дисциплін 30 березня викладачі О.П. Врублевська і Л.Л. Шумра провели турнір знавців фізики і астрономії “ Розумаки”, який пройшов у командному форматі серед студентів 1 курсу. У змістовому наповненні турнір складався з 4 конкурсних завдань, які були різної складності і спрямування (кожне проходило обговорення та апробацію викладачами). Завдання були подані у нестандартній формі, неочікувані, носили як теоретичний, так і практичний характер. Команди із задоволенням змагалися, долали перешкоди різних конкурсів, розгадували кросворди, вирішували логічні задачі. Під час проходження експериментального туру студенти проявили кмітливість, креативність, здатність ухопити нову ідею. Зокрема, студенти команд «Сотник» (гр.ОД-11), « Облік Ньютона» (гр.ОП-11), «Метеори» (гр.ТГВ-11) найкраще виконали завдання, застосували знання фізичних законів і явищ для пояснення. Досліди з механіки твердих, рідких і газоподібних тіл у глядачів викликали здивування, зацікавленість і стимул для поглиблення своїх знань з фізики. Турнір подарував позитивні емоції учасникам і глядачам. Дякуємо усім за спільну роботу і чудовий результат!!!