3 листопада на 3 парі в приміщенні нашої чудової бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: “Безпека в інтернеті під час війни. Практичні поради”.
Мета – сформувати вміння, необхідні кожному й кожній для критичного сприйняття інформаційного простору, безпечного використання сучасних технологій та ефективного оперування цифровими інструментами, зокрема соцмережами.
Дізналися про загрози інформаційних маніпуляцій під час війни і способи ефективної протидії.
Навчилися критичного споживання інформації в мережі, захищати свою особисту інформацію та, уникати шахрайств.
Організатори: Викладачка Гарасим Ірина та студенти групи П-21, П-22

