2 листопада у бібліотеці коледжу відбулось перше засідання книголюбів, на якому учасники прослухали Борецьку Оксану Анатоліівну про перший місяць активностей клубу: відвідування презентації книги, відкриття виставки, закупівлю книг для їх подальшого обговорення.
Слухали вірші, написані учасниками клубу: Уляну Дзюбу, Сніжану Андрєєву, Христину Панас, Орія Баковича. У неформальній обстановці обговорили подальші плани товариства. Приємні слова підтримки почули від імені дирекціі коледжу – Здоровеги Мар’яни Володимирівни і прийняли її у клуб «Книголюбів».
2 листопада у бібліотеці коледжу відбулось перше засідання книголюбів

