3 березня викладач циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Леся ЖЕРЕБЕЦЬКА провела відкрите лекційне заняття з використанням інтерактивних методів навчання у гр. В-21 з освітнього компонента “Опалення, нетрадиційні джерела енергії” на тему “Нагрівальні прилади у системі опалення”. Здобувачі освіти ознайомилися з будовою нагрівальних приладів їх типами та приєднання нагрівальних приладів до трубопроводів. Тема є надзвичайно актуальною, адже з необхідністю вибору радіаторів стикаються не лише фахівці санітарно-технічного напряму, але й пересічні мешканці, які планують модернізувати систему опалення у своїй будівлі та зробити її енергоефективною.
3 березня викладач Леся Жеребецька провела відкрите лекційне заняття на тему “Нагрівальні прилади у системі опалення”

