20 лютого 2025р., викладачі комісії взяли участь в онлайн-форумі “Академічна доброчесність”, організованому Вінницьким технічним фаховим коледжем та ГО «Прогресильні».

20 лютого 2025р., викладачі комісії взяли участь в онлайн-форумі “Академічна доброчесність”, організованому Вінницьким технічним фаховим коледжем та ГО «Прогресильні».

Викладачі комісії взяли участь в онлайн-форумі “Академічна доброчесність”, організованому Вінницьким технічним фаховим коледжем та ГО «Прогресильні».

Форум став чудовою платформою для обговорення важливих питань чесного навчання, запобігання плагіату та формування культури академічної відповідальності.

За підсумками участі викладачі отримали сертифікати, що підтверджують їхню готовність впроваджувати принципи академічної доброчесності у навчальний процес!