21 жовтня студенти та викладачі циклової комісії інженерних мереж систем газо та водопостачання прийняли участь у щорічній науково – практичній конференції на тему : «Довкілля та енергозбереження».

Щорічна науково - практична конференція на тему : «Довкілля та енергозбереження»

21 жовтня студенти та викладачі циклової комісії інженерних мереж систем газо та водопостачання прийняли участь у щорічній науково – практичній конференції на тему : «Довкілля та енергозбереження». Гостем конференції стала випускниця нашого відділення Лопушанська Марія Романівна, еколог групи компаній «Західнадрасервіс», Еколог року- 2021, аспірантка кафедри конструктивної географії і картографії Львівського національного університету імені Івана Франка, членкиня комітету промислової екології та інновацій Професійної асоціації екологів України, драйвер Зеленої платформи Української спілки молодих географів, сертифікований виконавець звітів з оцінки впливу на довкілля на рівні «ADVANCED”, сертифікований спеціаліст ELEML, авторка понад 10 публікацій у галузі відновлюваної енергетики та її впливу на довкілля.

1 коментар до “21 жовтня студенти та викладачі циклової комісії інженерних мереж систем газо та водопостачання прийняли участь у щорічній науково – практичній конференції на тему : «Довкілля та енергозбереження».”

  1. Дуже тішить, що сучасну молодь цікавлять питання про довкілля.

Коментування закрито.