22 вересня 2025 року в приміщенні бібліотеки ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулось перше в 2025-2026 н.р. засідання Книголюбів.

2 вересня 2025 року в приміщенні бібліотеки ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулось перше в 2025-2026 н.р. засідання Книголюбів.

22 вересня 2025 року в приміщенні бібліотеки ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулось перше в 2025-2026 н.р. засідання Книголюбів. Дуже приємно, що до Клубу доєдналось багато першокурсників, а ще прийшли випускники коледжу! Присутні розповідали про себе, про улюблені книги.
А далі за традицією обрали перелік книг, які плануємо прочитати й обговорити на наступному засіданні. У дружньому колі за горнятком чаю зі смаколиками студентки познайомилися і запланували похід до театру. Книжковий рік успішно стартував!