19 вересня відбулася перша зустріч гуртка “Креативний простір”

19 вересня відбулася перша зустріч гуртка "Креативний простір"

19 вересня 2024 року розпочав свою діяльність гурток “Креативний простір”. Участь приймають студенти груп ОД-31 та ОД-32 та викладач Гарасим Ірина

На базі цього гуртка студенти-дизайнери набуватимуть знань, навичок та техніки роботи у програмі Adobe Photoshop для виконання різних завдань в рамках дизайну.

На першій зустрічі розглянули:

Основи роботи з Photoshop:
  1. Інтерфейс та інструменти: знайомство з основними панелями, налаштуваннями та інструментами (шарування, кисті, лінії).
  2. Робота зі шарами: принципи використання шарів (Layers), масок шарів, групування та порядок їх розташування.
  3. Операції виділення: інструменти для виділення (lasso, quick selection, magic wand), тонке налаштування контурів та зон.