18 вересня в групі Е-11 у межах курсу «Людина і світ» відбулася відкрита лекція викладача Уляни Михайляк. Тема лекції – «Соціалізація особистості». Студенти ознайомилися з психологічними та соціальними особливостями процесу соціалізації.
Заняття проходило у активному діалозі, моделювалися різні проблемні ситуації, які студенти аналізували, опираючись на власний досвід та знання.
Ключовою метою теми є акцент на важливості для успішної соціалізації особистості таких суб’єктів як сім’я, друзі, соціальні мережі та навчальні заклади. Проаналізовано теорію Еріка Еріксона, визначено роль субкультур у формуванні системи цінностей сучасної молодої людини.
18 вересня в групі Е-11 у межах курсу «Людина і світ» відбулася відкрита лекція викладача Уляни Михайляк

