13 листопада була організована екскурсія( викладач Сагайдак І.Л.) для студентів коледжу в музей-меморіал жертв окупаційних режимів,,Тюрма на Лонцького”.Студенти ознайомились із документами, що засвідчують злочини польського, радянського та нацистського окупаційних режимів.Оглянули тюремні камери, кабінет слідчого для допитів та ін. приміщення в’язничного побуту. Студенти могли порівняти жахіття попереднього періоду радянського окупаційного режиму та злочини теперішнього путінського режиму. Також студентки груп Е-21 і Е-11 -Вольська Софія та Сапій Христина провели екскурсії в будинку вчених та в палац Потоцьких.




Це дуже цікаво ,хотіла б відвідати це місце
Ч б теж з радістю хотіла побувати у цьому музеї. Це класно!