04.05 студенти першого курсу правничого відділення з кураторкою Зошій О. Я. за сприяння Сокольськоі Я. Б. відвідали «Львівську обласну науково- педагогічну бібліотеку»,де відбулася цікава бесіда з громадським діячем,журналістом – міжнародником Марком Сімкіним . Студенти дізналися багато нового з історії Львова та формування української держави. В рамках заходу відбулася презентація книги «Історична пам‘ять про німців ,євреїв ,вірмен в державі короля Данила»
04.05 студенти першого курсу правничого відділення відвідали «Львівську обласну науково- педагогічну бібліотеку»

