завершився атестаційний період педагогічних працівників – важливий етап професійного оцінювання та розвитку

завершився атестаційний період педагогічних працівників - важливий етап професійного оцінювання та розвитку

У нашому коледжі завершився атестаційний період педагогічних працівників – важливий етап професійного оцінювання та розвитку! Атестаційна комісія під керівництвом Людмили ІВАНЕЦЬ підбила підсумки роботи викладачів та відзначила високий рівень педагогічної майстерності нашого колективу! Атестація – це не лише формалізована процедура оцінювання, а передусім:

самоаналіз

індикатор професійної зрілості

стимул до подальшого розвитку За результатами комплексного оцінювання члени атестаційної комісії високо відзначили педагогів, які демонструють:

послідовність у професійній діяльності,

інноваційність у викладанні

стабільно високі результати освітнього процесу. Щиро вітаємо наш педагогічний колектив із вагомими досягненнями! Нехай професійний шлях і надалі буде наповнений новими звершеннями, інтелектуальними відкриттями та творчими здобутками, а мир, здоров’я й натхнення супроводжують кожен день