Вже традиційно заняття, на якому вивчаємо тему: “Біорізноманіття та його збереження” з “Екології” пройшло в зоологічному музеї

Вже традиційно заняття, на якому вивчаємо тему: "Біорізноманіття та його збереження" з "Екології" пройшло в зоологічному музеї

Вже традиційно заняття, на якому вивчаємо тему: “Біорізноманіття та його збереження” з “Екології” пройшло в зоологічному музеї ім. Бенедикта Дибовського ЛНУ ім. Івана Франка. 4.11.2025 р.музей відвідали студенти економічного відділення групи Е-21, побачили експонати тварин, серед яких є рідкісні види, а також ті, що вже вимерли. Вони зібрані з цілого світу впродовж 230 років існування музею. Така колекція є вагомим аргументом в осмисленні проблеми збереження біорізноманіття і формуванні ековідповідальної поведінки студентів. Ми вдячні директору музею, пану Ігорю Шидловському за цікаву і змістовну екскурсію і за незабутні враження