Викладачі та студенти циклової комісії енергоефективних інженерних мереж продовжують мандрувати Україною. Цього разу відвідали файне місто Тернопіль. Була проведена екскурсія на ПрАТ “Тернопільгаз”. В ході зустрічі викладачі та здобувачі освіти ознайомилися з інноваційним обладнанням Тернопільгазу та надсучасним програмним забезпеченням колцентру, аварійно-диспетчерської служби та геоінформаційних систем. Студенти та викладачі також мали можливість прогулятися затишними вулицями, відвідали катедру та насолодились чудовою набережною міста. ![]()
Щиро дякуємо голові правління п. Караванському О.І. та всьому колективу ПАТ “Тернопільгаз” за насичену та надзвичайно цікаву екскурсію!
Викладачі та студенти циклової комісії енергоефективних інженерних мереж провели екскурсію на ПрАТ “Тернопільгаз”

