Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості здобувачі освіти газового відділення відсвяткували своє професійне свято! Всі охочі могли зробити селфі з газовиками на фоні святкового банера. Студенти випускники групи Г – 41 вітали всіх солодощами з приємними побажаннями!



