ВІТАЄМО студентку групи П-12 Гірник Софію із нагородою

ВІТАЄМО студентку групи П-12 Гірник Софію із нагородою

ВІТАЄМО студентку групи П-12 Гірник Софію із нагородою – ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня за участь у другому (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти (наказ департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації №03-01/01/495 від 27.11.2023 р.)