Вітаємо наших студентів – переможців конкурсів з української мови

Техніко-економічний фаховий коледжПереможці конкурсів з української мови

Завершується I семестр, завершується календарний рік. Ох, і непростим він був…

Усе ж ми пережили страшні і болючі перші місяці війни з російським агресором, потроху відновили навчання. Живемо, боремось, надіємось, віримо в Україну!

Надії додають успіхи нашої золотої молоді!

Цього року наші здобувачі освіти потішили перемогами у конкурсах з української мови.

26 листопада на обласному етапі XIII Міжнародного мовно- літературного конкурсу з української мови здобув диплом II ступеня студент правничого відділення Артем Ласкавий.

10 грудня на обласному етапі XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика диплом II ступеня здобула студентка економічного відділення Вікторія Андрух.

Такі перемоги юних мовознавців додають нам сил, а викладачам- наставникам – Галині Тріль та Галині Білоус – натхнення до роботи у милих нашому серцю стінах ВСП” Техніко-економічний фаховий коледж НУ” Львівська політехніка”!

Агов, випускники 2023 року, нумо до нас на навчання! Чекаємо нових талановитих студентів!