Завершується I семестр, завершується календарний рік. Ох, і непростим він був…
Усе ж ми пережили страшні і болючі перші місяці війни з російським агресором, потроху відновили навчання. Живемо, боремось, надіємось, віримо в Україну!
Надії додають успіхи нашої золотої молоді!
Цього року наші здобувачі освіти потішили перемогами у конкурсах з української мови.
26 листопада на обласному етапі XIII Міжнародного мовно- літературного конкурсу з української мови здобув диплом II ступеня студент правничого відділення Артем Ласкавий.
10 грудня на обласному етапі XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика диплом II ступеня здобула студентка економічного відділення Вікторія Андрух.
Такі перемоги юних мовознавців додають нам сил, а викладачам- наставникам – Галині Тріль та Галині Білоус – натхнення до роботи у милих нашому серцю стінах ВСП” Техніко-економічний фаховий коледж НУ” Львівська політехніка”!
Агов, випускники 2023 року, нумо до нас на навчання! Чекаємо нових талановитих студентів!

