13.07.2022р. у коледжі відбулось урочисте вручення дипломів студентам економічного відділення освітніх ступенів «бакалавр», «фаховий молодший бакалавр» та «молодший спеціаліст». На заході були присутні адміністрація коледжу, завідувач економічного відділення, куратори випускних груп.
Вітаємо дорогих випускників і бажаємо, щоб ваш диплом став однією із сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху, благополуччя, фінансової незалежності й самодостатності. Бажаємо, щоб кожен з вас не зупинявся на досягнутому, бачив перед собою нові, цікаві й плідні перспективи і мав можливість та сили для їх підкорення!
Мирного неба та успіху у житті!





