У рамках тижня економічного відділення 22.02.2021р. проведено виховний захід, приурочений 150-річчю з Дня народження Лесі Українки

виховний захід, приурочений 150-річчю з Дня народження Лесі Українки

У рамках тижня економічного відділення 22.02.2021р. проведено виховний захід, приурочений 150-річчю з Дня народження Лесі Українки, під назвою «Леся Українка – квітка Ломикамінь».
У межах заходу заслухано цікаві доповіді студентів гр.ФС-11 про життя та творчість видатної письменниці, проведено флеш-моб читання поезій Лесі Українки викладачами і студентами економічного відділення.
Захід організувала і провела к.е.н, викладач-методист Канцір І. А.