У період із 02 до 15 березня 2004 року студенти групи Б-31 проходили практикум з компʼютерних технологій в будівництві.

У період із 02 до 15 березня 2004 року студенти групи Б-31 проходили практикум з компʼютерних технологій в будівництві.

Практикум з компʼютерних технологій в будівництві призначений для закріплення і поглиблення теоретичних знань і вдосконалення практичних навичок в галузі автоматизованого проектування та моделювання архітектурних елементів. В його основі лежить використання технології автоматизованого проектування і інформаційного моделювання будівель ВІМ. Цей практикум дозволить студентам підвищити свою кваліфікацію і вийти на новий рівень при створенні інформаційних моделей проектів.

Виконуючи практичні завдання під керівництвом викладача Гарасим Ірини студенти вдосконалили володіння основними інструментами і засобами програмного комплексу Revit i AutoCAD