У бібліотеці коледжу зі студентами групи ФС-11  проведено квест-вікторину: ” Я люблю Україну, я знаю Україну!”

У бібліотеці коледжу зі студентами групи ФС-11  проведено квест-вікторину: " Я люблю Україну, я знаю Україну!"

У бібліотеці коледжу зі студентами групи ФС-11  проведено квест-вікторину: ” Я люблю Україну, я знаю Україну!”,  в якій студенти змогли перевірити свої знання про нашу державу  і відповісти на історичні, політичні, економічні, літературні, географічні запитання. Не помітили, як швидко пройшов час, а скільки ще можна було говорити про нашу країну, яку любимо безмежно!