Студенти-новатори творять енергетичну незалежність України.

Студенти-новатори творять енергетичну незалежність України.

12 листопада у нашому коледжі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів-новаторів у сфері газу, тепла та альтернативної енергетики “Інноваційні рішення та енергоефективні технології майбутнього для сталого розвитку інженерних систем”, яку організував голова циклової комісії будівництва та цивільної інженерії Володимир ДАНИЛИШИН
Це — не просто захід. Це зустріч тих, хто мислить по-новому, шукає рішення для енергонезалежної та стійкої України, і доводить, що навіть у час війни наука не зупиняється. 🇺🇦 Приємно, що наш навчальний заклад став майданчиком для обміну ідеями, досвідом і науковими здобутками. Конференція пройшла у змішаному форматі: очно та дистанційно.
До конференції долучилися:
ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж НУ “Львівська політехніка”»
Харківський політехнічний фаховий коледж
ВСП «Немирівський фаховий коледж будівництва, економіки та дизайну ВНАУ»
ВСП «Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ»
Прилуцький технічний фаховий коледж
Київський фаховий коледж архітектури, будівництва та управління
Кропивницький будівельний фаховий коледж
Учасники представили свої дослідження про водневу енергетику, когенераційні установки, біогазові технології, модульні котельні, гібридні системи опалення, теплові насоси, рекуператори та інші інноваційні рішення, що формують енергетичне майбутнє України.
Щира подяка директору коледжу Людмилі ІВАНЕЦЬ, голові Всеукраїнського методичного об’єднання Валентині ТІТУНОВІЙ, організатору конференції Володимиру ДАНИЛИШИНУ та секретарю організаційного комітету Ользі РОЇК за підтримку молодих дослідників, неймовірну організацію події та розвиток освітнього простору, який формує лідерів майбутнього.
Окрема подяка — Марії ЛОПУШАНСЬКІЙ, випускниці нашого коледжу газового відділення, доктору філософії та екологу групи компаній «Західнадрасервіс». Її доповідь про перспективи розвитку водневої енергетики в Україні стала потужним прикладом того, як випускники нашого закладу впливають на формування екологічно свідомого й технологічно сильного суспільства!
Такі заходи — це не просто конференції. Це інвестиція у перемогу, у розвиток молоді, у майбутнє України, яке будується не лише на фронті, а й у аудиторіях та серцях тих, хто вірить у науку і свою країну.