Студенти і викладачі ознайомлюються з загрозами ядерної та хімічної небезпеки і методами захисту від радіаційного та хімічного ураження

Методи захисту від радіаційного та хімічного ураження.

Сьогодні, в рамках проведення тижня циклової комісії спеціальності 144 Теплоенергетика викладачки Іваницька Леся та Бончак Наталія ознайомили викладачів та студентів з загрозами ядерної та хімічної небезпеки і методами захисту від радіаційного та хімічного ураження. А Тхорик Олег провів майстер клас по наданню першої домедичної допомоги.

Посилання на презентацію https://docs.google.com/file/d/1WZUoL4xom-mcRQpFtIqx6IX3I4AeP8vA/edit?usp=docslist_api&filetype=mspresentation

Посилання на презентацію https://docs.google.com/file/d/1Kfe731e-BUY3ZtyRINZvdlYYUHDA9hnl/edit?usp=docslist_api&filetype=mspresentation