Психолог Тетяна Жітеньова із студентами групи Е-11 провела тренінг на тему: «Креативність, як спосіб життя».

тренінг на тему: «Креативність, як спосіб життя».

У бібліотеці коледжу психолог Тетяна Жітеньова із студентами групи Е-11 ( викл. Оксана Борецька) провела тренінг на тему: «Креативність, як спосіб життя». Студенти обговорювали нестандартні ситуації, подавали ідеї та шукали розв’язання різних проблем.