Парламент нашого коледжу відкриває серію тренінгів для перших курсів “Відкрий у собі лідера”

Парламент нашого коледжу відкриває серію тренінгів для перших курсів "Відкрий у собі лідера"

Парламент нашого коледжу відкриває серію тренінгів для перших курсів “Відкрий у собі лідера”💪
16.04 провели перший тренінг, учасниками якого стали групи ЛФ-11 та ФС-11.
Голова освітнього сектору ГУДЗЬ Ярина сьогодні розповіла про базові навички лідера а саме про:
•Інаціативність.🧠
•Як реагувати на проблеми.👀
•Як будувати стосунки з людьми.🫂
•Самолідерство.🗣
Організаторами серії тренінгів стали ГУДЗЬ Ярина ,ЛИТВИН Христина, ЛЕСЬ Мар’ян та ВАСИЛИШИН Тамара.
Зовсім скоро на вас чекамите продовження , отож дозустрічі у вашій групі любі першокурсники😊.