Вітаємо юнацьку команду з футзалу ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж» НУ «ЛП» та їхнього тренера Зінаїду Миколаївну Миронову із здобутим другим місцем на обласних змаганнях з футзалу серед студентів закладів фахової передвищої освіти Львівської області 26-29 березня 2024 року!
Упевнено подолавши суперників у своїй групі, наша футзальна збірна у півфінальних змаганнях розгромила збірну Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу (6:0) та зіграла внічию (4:4) з представниками Технологічного коледжу НЛТУ. А у фінальних іграх хлопці спершу обіграли збірну Львівського фахового коледжу ЛНУП (2:1), але у вирішальній грі, на жаль, поступилися Вишнянському коледжу ЛНУП (1:2) і зайняли почесне друге місце.
Щирі вітання всім, хто був причетним до такого успішного результату:
- Чоп Владислав (Б-11)
- Галінський Анатолій (Т-31)
- Шеремета Андрій (Б-21)
- Орлов Андріан (Т-31)
- Тирпак Олег (В-41)
- Вишинський Богдан (П-32)
- Дутко Тарас (Т-31)
- Васьків Максим (Б-21)
- Спільник Остап (Б-11)
- Худоба Андрій (П-11)
- Репетило Олег (Б-11)
- Ханачівський Володимир (П-12)
- Заячківський Маркіян (ТГВ-11)
Хай попереду буде ще не одна перемога! Молодці!

