Наші хлопці – віцечемпіони області з-поміж закладів фахової передвищої освіти!

Наші хлопці – віцечемпіони області з-поміж закладів фахової передвищої освіти!

Вітаємо юнацьку команду з футзалу ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж» НУ «ЛП» та їхнього тренера Зінаїду Миколаївну Миронову із здобутим другим місцем на обласних змаганнях з футзалу серед студентів закладів фахової передвищої освіти Львівської області 26-29 березня 2024 року!

Упевнено подолавши суперників у своїй групі, наша футзальна збірна у півфінальних змаганнях розгромила збірну Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу (6:0) та зіграла внічию (4:4) з представниками Технологічного коледжу НЛТУ. А у фінальних іграх хлопці спершу обіграли збірну Львівського фахового коледжу ЛНУП (2:1), але у вирішальній грі, на жаль, поступилися Вишнянському коледжу ЛНУП (1:2) і зайняли почесне друге місце.

Щирі вітання всім, хто був причетним до такого успішного результату:

  1. Чоп Владислав (Б-11)
  2. Галінський Анатолій (Т-31)
  3. Шеремета Андрій (Б-21)
  4. Орлов Андріан (Т-31)
  5. Тирпак Олег (В-41)
  6. Вишинський Богдан (П-32)
  7. Дутко Тарас (Т-31)
  8. Васьків Максим (Б-21)
  9. Спільник Остап (Б-11)
  10. Худоба Андрій (П-11)
  11. Репетило Олег (Б-11)
  12. Ханачівський Володимир (П-12)
  13. Заячківський Маркіян (ТГВ-11)

Хай попереду буде ще не одна перемога! Молодці!