Архітектура пам’яті: Маріуполь, який ми пам’ятаємо
відбулася особлива подія, що поєднала архітектуру, історію та пам’ять. Студенти групи ОД-21 відвідали екскурсію-експозицію «Архітектура пам’яті: Маріуполь у макеті» (Порохова вежа, м. Львів)
Під час візиту студенти:
🔹 ознайомилися з унікальним макетом Маріуполя
🔹 побачили, як через архітектуру можна зберігати історію міста
🔹 осмислили значення простору, пам’яті та культурної спадщини
🔹 відчули, як архітектура може розповідати історії людей і подій
Ця експозиція — не лише про місто.
Це про пам’ять, втрати та силу відновлення.
Координаторки екскурсії:
Олена Островська — куратор групи
Ольга Роїк — викладач
Дякуємо організаторам експозиції та викладачам за можливість доторкнутися до важливої частини сучасної історії через архітектуру. Такі заходи формують не лише професійне бачення, а й цінності, свідомість та глибоке розуміння ролі фахівця у збереженні пам’яті та відбудові країни.
Марафон триває! У рамках проєкту «Траєкторія професійного зростання студентів: марафон зустрічей, ідей і можливостей»

