Герої не вмирають! Саме такими словами розпочався сьогодні реквієм до Дня пам“яті героїв Небесної Сотні.

Герої не вмирають! Саме такими словами розпочався сьогодні реквієм до Дня пам“яті героїв Небесної Сотні.

Герої не вмирають! Саме такими словами розпочався сьогодні реквієм до Дня пам“яті героїв Небесної Сотні. Саме такими словами Україна проводжає в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Ті, для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя! Коли перед очима зринають кадри із пораненими та вбитими героями, проглядаючи фотографії Небесної Сотні, дивлячись їм у вічі, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну. Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас! Нас нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах, нас продовжують вбивати….. Але українська нація – нескорена і вільна! “Боже великий, єдиний, нам Україну храни!”