Герої не вмирають! Саме такими словами розпочався сьогодні реквієм до Дня пам“яті героїв Небесної Сотні. Саме такими словами Україна проводжає в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Ті, для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя! Коли перед очима зринають кадри із пораненими та вбитими героями, проглядаючи фотографії Небесної Сотні, дивлячись їм у вічі, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну. Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас! Нас нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах, нас продовжують вбивати….. Але українська нація – нескорена і вільна! “Боже великий, єдиний, нам Україну храни!”
Герої не вмирають! Саме такими словами розпочався сьогодні реквієм до Дня пам“яті героїв Небесної Сотні.

