Дні європейської спадщини у Львові — з поглядом у минуле заради майбутнього

Дні європейської спадщини у Львові — з поглядом у минуле заради майбутнього

Цьогоріч ми не просто долучаємося до найбільшої культурної події Європи — Днів європейської спадщини (ДЄС), а й святкуємо 15 років участі Львова в цій ініціативі!
50 країн, одна спільна мета — зберегти та переосмислити наше культурне надбання, як фундамент європейської ідентичності.
Львів, серце архітектурної спадщини, внесений до списку ЮНЕСКО, і цього року — Молодіжна столиця Європи!
Саме тому наші здобувачі освіти долучилися до ДЄС не як глядачі, а як майбутні творці нової історії — архітектори, дизайнери будівель і просторів. Завдяки ініціативі студента Петра ОЛІЙНИКА, який особисто долучився до заходу, здобувачі освіти групи ОД-41 під керівництвом завідувача відділення Будівництва та цивільної інженерії Марії КОВАЛЬ – Каріна ФІК, Яна ФЕРЕНЦ, Софія МІГУРА, Дмитро СИДОРАК, Марія ЦІЖ, Назар ФЕДАК, Вікторія СКОЛОЗДРА та Вероніка ЦЮНИК та куратор групи Юстина ШПИТКО – 12 та 13 вересня відвідали лекції, воркшопи та екскурсії, які допомогли краще зрозуміти, як минуле впливає на сучасне проєктування та бачення міста.
💬 Бо культурна спадщина — це не про “старе”, це про контекст, цінності та історію поколінь.
“Без пам’яті — нема роду. Без роду — нема народу.” Низький уклін нашим захисникам і захисницям. Завдяки Вам — ми маємо змогу навчатися, досліджувати, розвивати себе та нашу країну🇺🇦