9 листопада в актовій залі нашого коледжу відбувся особливий виховний захід – перформанс” Не згасне пам’яті свіча…” Ідея та постановка належить викладачці Юстині Шпитко. Надзвичайний патріотичний вечір приурочений вшануванню жертв Голодоморів 1922-23, 1932-33 та 1946 років. Студенти візуалізували в сценічних виступах і танцях трагедію страшних років в Україні. Слова віршів та пісень врізалися в серця слухачів болем і розпачем, жалем за загиблими душами. А в пам’яті ще довго лунатимуть дитячі голоси, що просять хліба у матері…
Пам’ятаємо, не забудемо, не простимо!..
Хай у кожного з нас буде хліб на столі, а в душі безмежна вдячність ЗСУ за ранки, вечори, за дах над головою, за хліб і за життя ![]()

