8 лютого, студенти спеціальності 144 Теплоенергетика провели екскурсію на АТ «Львівгаз»

Екскурсія на Львів газ завод

8 лютого, студенти спеціальності 144 Теплоенергетика провели захопливу подорож на АТ «Львівгаз», де мали можливість ознайомитись і побачити процес «народження» шафних регуляторних пунктів. Щиро вдячні п. Тарасу Бабаку за змістовну екскурсію всіма етапами виробництва регуляторних систем, Андрію Чирці (нашому випускнику) за детальну інформацію про ГРП та демонстрацію роботи ШРП та директору підприємства п. Андрію Євстропову за надану можливість побачити практичний застосунок набутим теоретичним знанням. Також, наші студенти з цікавістю відвідали метрологічний відділ, оглянули експонати в музеї та послухали розповідь про створення газового господарства у Львові.