7 лютого у бібліотеці коледжу відбулось засідання клубу «Книголюби»

7 лютого у бібліотеці коледжу відбулось засідання клубу «Книголюби»

27 лютого у бібліотеці коледжу відбулось засідання клубу «Книголюби», на якому обговорювали книги, обрані студентами на попередньому засіданні клубу: ДжорджаОрвелла «1984»,Еріх-Марія Ремарка
«Три товариші»,
Алекс Макрідіс «Мовчазна пацієнтка». Обирали книги для подальшого читання. Гостем клубу була заступник директора коледжу Любов Іванівна Цебенко, яка активно брала участь в обговоренні книг.